PRYMUSI 2025/2026

24.06.2026 r., w Urzędzie Miejskim w Skwierzynie odbyło się wyjątkowe spotkanie Burmistrza Skwierzyny z absolwentami szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Skwierzyna. 
Na uroczystość przybyli uczniowie – prymusi, wyróżniający się najwyższymi osiągnięciami w nauce. Spotkanie miało charakter uroczysty i stanowiło wyraz uznania władz samorządowych dla wyjątkowego zaangażowania, pracowitości oraz determinacji w zdobywaniu wiedzy. 
 
Burmistrz Skwierzyny wręczył każdemu z wyróżnionych absolwentów: dyplom, pamiątkową statuetkę oraz drobny upominek. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom! Życzymy wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz powodzenia na nowej drodze edukacyjnej! 
Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2025/2026 
  • ZSTiO im. Stanisława Lema w Skwierzynie
    • Anna Dębicka
    • Antoni Derejczyk
  •  Szkoła Podstawowa w Murzynowie
    • Dominika Grzesik
  • Zespół Edukacyjny w Skwierzynie
    • Nikodem Burczak
    • Natalia Kaczmarska
    • Julia Kulesz
    • Hanna Piech
    • Blanka Janukowicz
    • Dawid Kłobus
    • Lena Nabzdyk
    • Stanisław Romaneczko
    • Maja Sławińska
    • Anna Stach
    • Hanna Stach
    • Jan Tanaś
    • Maria Weber
    • Maria Zarzecka
    • Maja Adamczak
    • Wojciech Chomiak
    • Milena Chwirot
    • Olaf Kocot
    • Maja Mocarska
    • Julia Nowosadzka
    • Ksawery Pawlicki
    • Jakub Poraziński
    • Damian Skwarek
    • Bartosz Zaniewski
    • Sofiia Motsar