24.06.2026 r., w Urzędzie Miejskim w Skwierzynie odbyło się wyjątkowe spotkanie Burmistrza Skwierzyny z absolwentami szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Skwierzyna.
Na uroczystość przybyli uczniowie – prymusi, wyróżniający się najwyższymi osiągnięciami w nauce. Spotkanie miało charakter uroczysty i stanowiło wyraz uznania władz samorządowych dla wyjątkowego zaangażowania, pracowitości oraz determinacji w zdobywaniu wiedzy.
Burmistrz Skwierzyny wręczył każdemu z wyróżnionych absolwentów: dyplom, pamiątkową statuetkę oraz drobny upominek. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom! Życzymy wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz powodzenia na nowej drodze edukacyjnej!
Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2025/2026
- ZSTiO im. Stanisława Lema w Skwierzynie
- Anna Dębicka
- Antoni Derejczyk
- Szkoła Podstawowa w Murzynowie
- Dominika Grzesik
- Zespół Edukacyjny w Skwierzynie
- Nikodem Burczak
- Natalia Kaczmarska
- Julia Kulesz
- Hanna Piech
- Blanka Janukowicz
- Dawid Kłobus
- Lena Nabzdyk
- Stanisław Romaneczko
- Maja Sławińska
- Anna Stach
- Hanna Stach
- Jan Tanaś
- Maria Weber
- Maria Zarzecka
- Maja Adamczak
- Wojciech Chomiak
- Milena Chwirot
- Olaf Kocot
- Maja Mocarska
- Julia Nowosadzka
- Ksawery Pawlicki
- Jakub Poraziński
- Damian Skwarek
- Bartosz Zaniewski
- Sofiia Motsar