SKWIERZYŃSCY ABSOLWENCI 2020

26.06.2020

Jak co roku 26 czerwca 2020 r. Burmistrz Skwierzyny Lesław Hołownia spotkał się z absolwentami szkół gminnych, którzy w roku szkolnym 2019/2020 zostali nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce. Ze względu na panujące okoliczności tym razem spotkanie odbyło się przed Ratuszem. W uroczystości udział wzięli również dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Skwierzynie Leszek Pawłowski, pedagog szkolny Zespołu Edukacyjnego w Skwierzynie Ewa Litkowiec, dyrektor Szkoły Podstawowej w Murzynowie Krystyna Filipiak–Wowczko, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skwierzynie Grzegorz Mrowicki oraz kierownik Referatu Spraw Społecznych Karol Igielski. Dyplomy gratulacyjne oraz nagrody książkowe odebrało z rąk Burmistrza 17 uczniów:

Absolwentka Szkoły Podstawowej w Murzynowie:

1. Daniela Żyła

Absolwenci Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie:

1. Jan Bielewicz - Dubiec

2. Kacper Metelski

3. Aleksander Ulatowski

4. Kinga Czerwińska

5. Jakub Gładysz

6. Filip Kaczmarek

7. Krystian Lemke

8. Aleksandra Jasiukiewicz

9. Wiktoria Kowala

10. Iga Stankiewicz

11. Lidia Świątek

12. Jan Gierłowski

13. Karolina Kasperek

14. Dawid Rogowicz

15. Brajan Wachowski

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Ireny Sendler w Skwierzynie w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Lema w Skwierzynie:

1. Julia Seroka

Wszystkim wyróżnionym absolwentom gratulujemy uzyskanych wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu. Nauczycielom, wychowawcom i dyrektorom dziękujemy za aktywną pracę i sukcesy osiągnięte przez uczniów w roku szkolnym 2019/2020.