TURNIEJE SZACHOWE GRAND PRIX BURMISTRZA SKWIERZYNY 2020

10.08.2020

Dnia 02 sierpnia 2020 odbył się trzeci turniej z cyklu Grand Prix Burmistrza Skwierzyny 2020. Turniej był rozegrany tempem 15 minut na partie na zawodnika plus 10 było dodanych po wykonaniu każdego posunięcia. Turniej wygrał Maksymilian Majdański (Gorzów) drugi był Jarosław Szymański (Sulęcin) trzeci był Zygmunt Boła (Gorzów) czwarty był Mateusz Górkiewicz (Żary). W turnieju startowało 17 zawodników.

Dnia 09 sierpnia 2020 odbył się czwarty i ostatni turniej z cyklu Grand Prix.To były szachy błyskawiczne, partie trwały 3 minuty dla każdego zawodnika plus 2 sekundy były dodane po wykonaniu każdego posunięcia. Pierwszy był Zygmunt Boła (Gorzów) drugi był Paweł Bartnicki (Gorzów) trzeci był Jarosław Szymański (Sulęcin) czwarty był Edgar Wesołowski (Wolsztyn) piąty był Adam Rabczewski (Skwierzyna). W turnieju startowało 12 zawodników.

W każdym z czterech turniejów Grand Prix Burmistrza Skwierzyny pierwszy otrzymywał 10 punktów do klasyfikacji łącznej, drugi 9 punktów aż do dziesiątego. Zwycięzcą Grand Prix został Jarosław Szymański (Sulęcin) drugi był Zygmunt Boła (Gorzów) a trzeci był Tomasz Koleda (Sulęcin).

Red. Adam Rabczewski